CRH - краще казати кортиколіберин. Агоністи - гормони, які активують дію певного рецептора. Антагоністи - гормони, які зменшують чутливість певного рецептора до агоністів (наприклад той же ГАМК). Більшість гормонів є одночасно агоністами і антагоністами. Наприклад, адреналін активує (подразнює) адреналінові рецептори, щоби збільшити поглинання "спалювання" цукру задля отримання енергії і блокує (як антагоніст) інсулінові рецептори, щоби зменшити перетворення цукру на жири/білки (зменшити анаболізм).
Я не лікар, на науковець. Тому галки не маю, для чого дивлюся ці лекції. Хоча ні. Можу похизуватися перед друзями, що є "вільним слухачем" лекцій Сапольські.
Лекції Сапольского неймовірні. Дякую за добрий переклад!
дякую ❤
бажаю успіху Вашому каналу і щоб якомога більше людей дивилися науковий контентш !
Про роботу рецепторів і нейромедіаторів - дуже пізнавально
Дуже пізнавально, важливо та актуально, Дякую !
Велике дякую за дуже цікаві відео!!!
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Дякую вам, дуже цікаво!
Щиро дякую👌
Суперовий, просто суперський переклад Відео !
👍👍👍
Дякую
CRH - краще казати кортиколіберин.
Агоністи - гормони, які активують дію певного рецептора.
Антагоністи - гормони, які зменшують чутливість певного рецептора до агоністів (наприклад той же ГАМК).
Більшість гормонів є одночасно агоністами і антагоністами. Наприклад, адреналін активує (подразнює) адреналінові рецептори, щоби збільшити поглинання "спалювання" цукру задля отримання енергії і блокує (як антагоніст) інсулінові рецептори, щоби зменшити перетворення цукру на жири/білки (зменшити анаболізм).
Сапольськи українською ❤❤
😇😇😇😇😇
Я не лікар, на науковець. Тому галки не маю, для чого дивлюся ці лекції. Хоча ні. Можу похизуватися перед друзями, що є "вільним слухачем" лекцій Сапольські.