Tap to unmute

Чи матеріальні думки, ефект Барнума, моральна дилема смертельно хворої людини | Подкаст терапія #30

Бөлісу
Ендіру
 • Жарияланды 2023 ж. 28 Нау.

Пікірлер • 1 542

 • Спартак Суббота Психолог

  Квитки на тур "Подкаст терапія":
  clx.by/podcast_terapia_tour

  • Оля Романюк
   Оля Романюк 3 ай бұрын

   "Підсіла" на вас😊 Українською - це 😍😍😍

 • Olha Rudchenko
  Olha Rudchenko 6 ай бұрын +707

  З кожним випуском анонси ще геніальніші. Антон - бог монтажу)

  • Ilona Me
   Ilona Me Ай бұрын

   Монтаж - супер!

  • Христя Лучик
   Христя Лучик 5 ай бұрын +8

   Підтримую, і перебивки просто топ))

 • kkkk105hu
  kkkk105hu 6 ай бұрын +528

  Дуже цікаво спостерігати у житті за тим наскільки часто холодні, цинічні-раціональні люди постійно притягують до себе максимально емпатичних людей.

 • Alevtyna Storozhevska
  Alevtyna Storozhevska 6 ай бұрын +630

  у мене на очах помирала найближча подруга від раку мозку, я провела з нею три з половиною місяці в лікарнях, щоб її останні моменти на цій планеті були хоч трохи кращими/смішнішими/смачнішими...це, можливо, один з найтравматичніших досвідів, які я проживала, але я ні про що не шкодую...і я дуже хочу, щоб всі паліативні пацієнти не вмирали драматично в сумних холодних палатах, бо ми маємо визнати, що смерть для них - звільнення від страждань, то чому близькі не можуть зробити кращими ці останні хвилини?

  • the crow
   the crow 2 күн бұрын

   ❤❤❤

  • NINE KEYS
   NINE KEYS 24 күн бұрын

   Ох це сумно, що ви втратили подругу, але ви надихаєте інших робити хороші речі.
   У мене у грудні померла кішка, до якої я була дуже прив'язана, але в той час я була у іншому місті. Я не змогла бути з неї в останні дні, і подарувати їй приємні спогади, але моя мама була з нею поряд, тому я не шкодую.

  • Діана Скаковська
   Діана Скаковська Ай бұрын +3

   Де взяти таких друзів?

  • Alevtyna Storozhevska
   Alevtyna Storozhevska Ай бұрын

   @Ilona Me помирати страшно, коли біль по всьому тілу не вщухає після наркотичних анальгетиків, це було не про якість життя «до»..і евтаназія в Україні ще не легалізована, на жаль..

  • Ilona Me
   Ilona Me Ай бұрын +3

   Вмирати страшно, коли не жив. Мабуть, страшно вмирати в стражданнях. Але всі там будемо, то чого хвилюватися.
   Евтаназія це прекрасний вихід зі смертельних хвороб.

 • Татьяна Чумак
  Татьяна Чумак 6 ай бұрын +372

  Женя - людина і друг, якого б хотілося мати в житті ❤👍🏻

  • Татьяна Чумак
   Татьяна Чумак 2 ай бұрын +3

   @Олександр Кіншøв ну може ж він мати хоч якісь вади))))

  • Олександр Кіншøв
   Олександр Кіншøв 2 ай бұрын

   Нашо мати за друга людину яка неіронічно проходить марафон блиновською?

  • Elena P
   Elena P 6 ай бұрын +1

   100%

 • Vel Well
  Vel Well 6 ай бұрын +236

  Спартак і Женя протягом 30 випусків фільтрують дівчат, які хочуть запросити Спартака на каву))

 • Goodbye to yesterday
  Goodbye to yesterday 4 ай бұрын +92

  Мне бы такую здоровую любовь к себе как у Спартака, без всей этой жертвенности ради кого-то, мнительности, а что подумают люди. Хочется любить себя ровно на столько, чтоб создавать себе комфорт по жизни. Но я тревожная, по этому это невозможно.

  • Goodbye to yesterday
   Goodbye to yesterday Ай бұрын

   @Ilona Me Ви зараз натякаєте на те, що його шлях до цього сприйняття себе був доволі тернистий? Так не у нього одного, я просто захоплююсь проробленою ним роботою і результатами яких він досяг. Це на мій погляд варто поваги, не у всіх достатньо ресурсів, і я зараз на сам перед про внутрішній психологічний стан, пропрацювати в собі небажані установки що укорінились.

  • Ilona Me
   Ilona Me Ай бұрын

   Ви хотіли б його шлях до цього чи результат, який він показує зараз?

 • kseniya _zo
  kseniya _zo 6 ай бұрын +726

  Досі не вірю своєму щастю, що можу дивитись такий якісний, крутий і корисний контент, створений у моїй країні😭❤️
  Хлопці, дуже дякую за вашу роботу🙏

 • Kristina Kopii
  Kristina Kopii 6 ай бұрын +53

  Мне нравится Спартак как психолог, нравится их "разность" во взглядах и способе мышления с Женей, как он объясняет психологические термины и явление, нравится смотреть, как он меняется с Женей и становится более мягким, улыбчивым, но иногда он переходит границы своей рациональности и становится чересчур уж резким и смотрит на всё свысока. Женя более иррациональный, и если он говорит о чем-то, что Спартак ее разделяет, не обязательно говорить, что это бред, этого не существует, чуть ли не сказать, что твое мнение и твои чувства ничего не значат. Иногда у меня это вызывает такое ощущение, но Женя парень мягкий и снисходительный, он просто переводит тему или как-то пытается объясниться/ оправдаться. Не обязательно всё раскладывать по полочкам по науке, мега рационально, иногда человек просто так чувствует и мыслит, и не стоит обесценивать его мысли и чувства. Можно интересоваться наукой, но при этом оставаться живым человеком с чувствами, а не роботом. Не хочу оскорблять Спартака, просто делюсь, какие у меня это вызывает эмоции , как у человека более эмоционального и иррационального.
  Я уже давно смотрю подкаст, и он мне нравится, но иногда из-за категоричность и резкости Спартака в каких-то вопросах мне его сложно смотреть. А Женя очень милый и приятный парень, пытается выдерживать баланс между рациональностью и живостью , эмоциональностью, юмором. Пусть не поддается на провокации Спартака и дальше продолжает обсуждать всё с эмоциями и чувствами. Так держать! 😊
  Ох и накатала, что-то меня сильно задело в этот раз 😂😂

 • Анна Анна
  Анна Анна 6 ай бұрын +36

  Жарти про рак простати - це якийсь новий рівень незручних гейських жартів 🙈
  Дуже подобається, як Женя готується до випусків, щоразу цікаві теми, небанальні запитання, дружня тепла атмосфера, а ще він вдало розкриває особистість Спартака. Десь в Штатах він би вже був селебріті, але все ще попереду.

 • MONTAZH
  MONTAZH 6 ай бұрын +55

  Слухаю Спартака ще з радіо НВ, ти мені допоміг прийняти декілька важливих рішень в житті, які як показав час були правильними. Дякую тобі за те що ти є)
  P.S. Окрема подяка за українську☺️ Це дуже важливий контент для психічного здоров‘я нашої нації.

 • Tania Avdashkova
  Tania Avdashkova 4 ай бұрын +10

  Краще залишуся сама, бо це класно і комфортно, але якщо дивом знайду чоловіка, що мені підходить - це прямо вау
  Спартак дуже підтримує своєю не загально прийнятою думкою про "хорошесть". Обожнюю таких людей. Ах в мене теж прекрасний список вимог до партнера. І це чесно. Чесність важливіше хорошесті
  А ще: я не люблю дітей як вид в цілому, але маю своїх, і люблю іх, бо це природньо. Але дітоценьричних людей не розумію взагалі, бо на світі купа цікавіших речей. І вважаю, що для дітей корисно бачити приклад дорослих, що 'виховують' в першу чергу себе.
  І останнє. Я покинула чоловіка, коли він потрапив у лікарню. Так співпало, бо рішення було прийнято задовго як. Тоді я обрала себе і жодного разу за кілька років не пожаліла. Він живий і буде жити довго, але має хворобу, що погіршує якість мого і дітей життя.

 • Анна Пазюк
  Анна Пазюк 6 ай бұрын +14

  Із 30-ти ваших оприлюднених подкастів, хлопці, цей мені видався найціліснішим, найбільш зрілим та найвідвертішим.
  Дякую за цю розмову, вона здатна підтримати. 😊🎉❤
  Згодна з обома висловленими варіантами , котрі озвучувалися Євгеном та Спартаком, на випадок смертельної хвороби близької людини.
  Завжди думала, що оберу у подібній ситуації спосіб, озвучений Євгеном, - бути з людиною до кінця, якщо смертельний діагноз отримає він, та мабуть хотітиму також мати присутність та підтримку до кінця, якщо я.
  У момент, коли онкологія стала частиною моєї реальності - єдиним бажаним та можливим для себе шляхом обрала повне дистанціювання та варіант «нехай краще ненавидить, пам’ятає живою та здоровою і живе своє життя повноцінно.»
  Час, молодість, можливості - треба справді глибоко й усвідомлено цінувати.
  Життя завершується іноді дуже несподівано та у химерний спосіб, а тому час інших варто вберегти від довгого болючого прощання.
  І святкувати життя! 🎉🎉🎉

 • Veronika Voytsitska
  Veronika Voytsitska 6 ай бұрын +323

  декілька коментарів
  1. Женю, дякую за історію про марафон бліновської, ви зробили цей ранок понеділка значно веселішим
  2. Спартак, ваша українська жива, і звучала дуже органічно
  Так тримати! Ще трохи і мільйон ❤️‍🔥

 • Larysa Ambartsumian
  Larysa Ambartsumian 6 ай бұрын +34

  Насчет смертельной болезни. Это очень сложная тема. С одной стороны, люди, которые хотят видеть рядом с собой других людей, чтобы те их поддержали. А с другой, люди, которые не хотят видеть других людей, потому что видя их страдания, начинают сами страдать. Чтобы умирать в одиночку - нужно быть сильным человеком, ведь ты переживаешь все эмоции сам. Умирать рядом с родными - тоже тяжело. Ты чувствуешь себя обузой.
  Наверное, люди остаются с другими людьми потому что любят их, хотят быть рядом в самые тяжелые моменты. Они знают, что человек скоро умрет и скорее всего, хотят чтобы он ушел любимым, а не чувствовал себя брошенным.
  Позиция Спартака кажется немного неприятной, потому что такое ощущение как будто: «Я лучше тебя знаю и сам все решу за тебя». Но у человека тоже есть чувства и иногда ему нужно дать их прожить, а не объяснять почему он себя так чувствует.
  Этот выпуск на подумать.

  • Larysa Ambartsumian
   Larysa Ambartsumian 6 ай бұрын

   @Olena Honcharova сколько людей, столько и мнений

  • Olena Honcharova
   Olena Honcharova 6 ай бұрын +6

   Его ответ не приятный, но это его выбор. Он не призывает к такому, а только говорит о себе. И если честно, то он в чем-то прав...

 • Крістіна Барановська

  Треба запропонувати організаторам Дерун фест створити окрему зону-лекторій для марафону. Привіт вам з Коростеня. Дякую за корисний український контент!)

 • Sveta Tsy
  Sveta Tsy 6 ай бұрын +46

  В книзі "Женщина у которой есть план" написала Мей Маск.Мама Ілона. Вона розповідає про своє життя,про чоловіка тирана,який бив її при дітях,як вона пішла від нього,як багато працювала. І вона описувала своє життя,як жінки,а не як мами Ілона Маска. В книзі про сина мабуть і згадано тільки один чи два рази

  • Галина Речмедин
   Галина Речмедин 6 ай бұрын +7

   А коли вона її написала? Якщо мені не зраджує пам‘ять, то він жив з батьком в ПАР ,і тільки в юнацькому віці налагодив стосунки з матір‘ю

 • Владислав Говоруха

  Женя топ. Спартак душніла. Хімія персонажів дуже сильна 😂

 • Nastya Perkovskaya
  Nastya Perkovskaya 6 ай бұрын +446

  Я проста 24-річна дівчина, без дітей і чоловіка. Якихось великих досягнень в мене немає, працюю фітнес-тренеркою, але мою право на власну думку стосовно цього відео:
  Це перше ваше відео, перегляд якого викликав у мене такі негативні емоції ,як розчарування та злість. Можливо, це пов`язано з тим, що я дуже емпатична, на відміну від Спатака, але протягом всього відео здавалось, що я слухала розмову робота (Спартака) і людини (Жені).
  1) Спартак вчить, що треба "думати" більше, ніж відчувати, проте, не тільки логіка робить людину людиною.
  Як їсти сухарик, коли він сухий? Можна поламати зуби.
  А от якщо його булькнути в чай, то він буде більш соковитішим.
  Я думаю, що Спартаку потрібна така дівчина. Дівчина - "гарячий чай емоцій". От би булькнути Спартака в цей чай, щоби хоч трошки зробити його тіло гарячішим, а серце добрішим!
  Але сухарик цей не простий, а золотий, а все тому, що має родзинки. Одного разу він вирішив, що є особливим, тому мокати себе дозволить тільки в крупнолистовий цейлонський чай, дбайливо зібраний дітьми принцеси Ксени воїн ( не запитуйте, чому саме її дітьми, це перше, що стукнуло в голову) .
  Як ви розумієте, не зрозуміло взагалі чи є в неї діти? Тому питання "де знайти такий чай?".
  Питання друге :"Чи дозволить цей чай мокати в себе сухарик, якщо його збирали діти принцеси Ксени воїн?"
  Та і заварювати його треба особливою температурою води, а інакше - нічого не вийде.
  Але, все ж таки, я бажаю, щоб у Спартака все вийшло.
  2) Чому Спартак так не любить нарцисів, хоча сам щось має від тих самих не дуже популярних квітів?
  3) Чому Спартак знецінює материнство? Звичайно, тому що дуже рідко чоловіки беруть участь у вихованні. Жінці приходиться жертвувати своїм здоров'ям заради того, щоб на світ з'явилась дитина. Досить часто татусі кидають своїх дітей, і дитина виховується без батька. Тому, що, трясця його матері, у когось немає цієї клятої емпатії! І це не привід для гордості. Це є проблема. Тому, це нормально, коли жінка реалізовується як мати. Хтось в кар'єрі, а хтось чудова господиня вдома і справді любляча мати.
  4) Про Ді Кабріо? Правда не проблема? Тобто, люди зустрічаються, пускають інших в своє серце, дівчата на щось сподівались, певно серйозне, а він такий :"тобі 25 - ти вже стара" - і це норма? Ви кажете "про рівень". В дупу ваш цей рівень. Рівень - коли не тільки про тіло. Рівень, коли й про душу.
  5) Спартак, я чогось не розумію. Ви ж повинні бути в курсі всіх досліджень. Про які "інстинкти" ви говорите?
  6) Не раз помічаю те, що Спартак ні разу не брав до уваги думки Жені. Кожного разу, як Женя висуває якусь гіпотезу, Спартак намагається довести, що то все дурниці, а от "я правий". Чи не Ви казали в цьому відео, що світ різнокольоровий, а не чорно-білий.
  Але ж так, можливо, мені бракує логіки, але це те, як я відчула це відео. Без прикрас.
  P.S. Женя, ти не сухарик, ти - сінабон.

  • Виктория Владимирова
   Виктория Владимирова 13 күн бұрын

   Дякую за коментар, відчула себе не самотньою❤
   Спочатку мені подобались вислови Спартака, його думки, щось для себе важливе брала, але зараз це вже занадто і цей випуск мене дуже обурив

  • Tanya Кych
   Tanya Кych 21 күн бұрын

   ​@Анастасія Сало ох, як же ви помиляєтеся. Людина, яка насправді себе любить взагалі не думає, що особлива. Навпаки, якщо думаєш, що особливий чи кращий за інших, то не завадило б до психолога. Кажу з власного досвіду, я теж колись думала, що особлива, а виявилося, що куча комплексів.

  • Krystyna Bezbakh
   Krystyna Bezbakh Ай бұрын

   @Анастасія Сало я не потребую стосунків зі Спартаком)

  • Анастасія Сало
   Анастасія Сало Ай бұрын

   @Дорофеева :3 якщо людина не відчуває себе особливою - вона себе не любить. Спартак наголосив, що він дуже сильно себе любить.

  • Анастасія Сало
   Анастасія Сало Ай бұрын

   @Angel Dan так)) ви маєте повне право за своїм бажанням не бути з людиною, в якої проблеми зі здоров‘ям🤝

 • Катерина Вiтренко
  Катерина Вiтренко 6 ай бұрын +311

  Той факт,що Женя приймав участь у марафоні бажань Бліновської,доводить,що цілком нормальні люди можуть помилятися)А внутрішня еволюція можлива)

 • K'Di
  K'Di 6 ай бұрын +10

  Випуск такий смішний, що дивлюсь його вже вдруге за день - так реготала, що половину прослухала 🤣
  07:18 - "loading" у Жені від пояснень Спартака про яой
  08:27 - "loading" у Спартака від захисту Женею марафону Бліновської
  Антон, дякую, що висвітлив нам ці моменти ❤ хлопці, подкаст просто вогонь 😆❤‍🔥

 • Анастасия Кириченко

  Дякую вам за якісний контент . Окрема подяка Антону за пророблену роботу 💕 ви крутий . Дуже подобається те, що завдяки тому що ви різні , легше споживається контент , не нудно сидіти годину і дійсно відкладається корисна інформація . Класно , що в нашій країні є такий цікавий контент , ви неймовірнокруті

 • Ірина Гриців
  Ірина Гриців 6 ай бұрын +12

  Крутий контент 👍
  Слухати Спартака українською це як окремий вид задоволення 😊
  Підписана на нього давно ,незважаючи, що він каже що це для нього тортури,але українська у нього чудова і для мого сприйняття зараз це як пісня ,російською приходилось кілька раз переслуховувати фрази робити паузи і тд.
  Одним словам респект хлопці ,підсіла ще більше )

 • Світлана Шевчук
  Світлана Шевчук 17 күн бұрын

  Чудово і приємно вас слухати та спостерігати за вами 💜 Женечка - бусінка, романтичний та симпатичний 💓

 • Fostee
  Fostee 2 ай бұрын +4

  Спартак наче ідеальний хлопець, який скинув тебе до «заводських налаштувань» подкастами
  Дякую за гарний настрій!😊

 • black 🖤
  black 🖤 6 ай бұрын +254

  Спартака можна слухати вічно. Так круто розповідає що це просто мед у вуха. А цей голос взагалі неможливо описати словами

 • Валерія Сидорчук
  Валерія Сидорчук 6 ай бұрын +7

  Випадково натрапила на ваші подкасти і просто не можу відірватись - дивлюсь один за одним. Спартак просто бог раціоналізму і послідовності. І справжня знахідка для тривожного розуму. Дякую за штиль думок - відчуття неймовірне

 • armaro litvinov
  armaro litvinov 5 ай бұрын +4

  Очень понравилась мысль Спартака о отношениях с партнёром у которого рак, выбрать себя и обеспечивать партнёра мне кажется очень правильной мыслью так как эта жизнь продолжается, но у большинства людей привязанность берет верх и они не могут отпустить человека до самого конца

 • Анастасія Дмитровська

  Коли Янович казав, що цей випуск один із найкращих, то я подумала, що Женя гіперболізує) Випуск потужний! Подивилися з мамою і вже півгодини обговорюємо) Люті жартюги, класні теми і класні Спартак, Женя і Антон) Спасибі вам))

 • Бабине Алое | Реддіт українською

  Те відчуття, коли наша перекладачка вирішила запхнути в переклад комент про гейські жартики після того, як переслухала всі ваші подкасти (з гейськими жартиками).
  А потім це побачив Женя😄

  • Diana Stylik
   Diana Stylik 5 ай бұрын +1

   Опа, оце кросовер!

 • Roman Osidach
  Roman Osidach 6 ай бұрын +227

  про дитинку Яріка, якого загубили - смачно посміявся 😂. Дякую за гарний настрій!

  • Roman Osidach
   Roman Osidach 6 ай бұрын +10

   @Nema вже пів країни за Яріка переживає! 🤣🤣

  • Nema
   Nema 6 ай бұрын +8

   Мені досі цікаво чи знайшли Яріка! Чи він досі у сусідів?

 • velociraptor
  velociraptor 6 ай бұрын +8

  Ох і підсіла ж я на ваші випуски.....Натрапила на канал пару днів тому, а непереглянутих відео вже залишилось на один вечір. Хлопці, як можна бути такими апупітєльними??? Дяку вам за те, що ви є❤️

 • Evhen Maleev
  Evhen Maleev 6 ай бұрын +14

  Із записаних 1 год 16 хв в ефір вийшов випуск протяжністю 1 год 03 хв; коефіцієнт корисної дії: 83% - непогана робота! Але ж жаль тих кадрів, що не увійшли... Впевнений, за 30 випусків можна змонтувати повноцінний один "Backstage" - успіх гарантовано! І Антон Буде щасливим!

 • Янина Петренко
  Янина Петренко 6 ай бұрын +4

  Спартак, дякую Вам за озвучену думку стосовно вибору себе по відношенню до людини з онкологічним діагнозом
  Працюючи з онкологічними пацієнтами, спостерігаю, що саме ось ця сторона питання дуже часто замовчується, як самим пацієнтом, який має повне право на те щоб говорити/не говорити про свій діагноз, так і з боку близьких людей пацієнта, які часто відчувають почуття провини та/або почуття обов‘язку по відношенню до пацієнта
  Дуже важливо говорити про свої потреби та побажання, при цьому не боятися, що Ваша думка відрізняється від загальноприйнятої (емпатійної/гуманістично-спрямованої)

 • Руслана Цеброва
  Руслана Цеброва 3 ай бұрын +24

  Прочитала комментарии ниже, где говорят о том, что Спартак чёрствый робот и у них куча негативных чувств из-за его позиции о смерти близких, это абсолютно нормальная позиция человека со здоровой психикой, которую я поддерживаю, кто-то думает иначе, но негативные эмоции от его слов испытывают, как я думаю, те, кто боится признать то, что мы все друг с другом коммуницируем не просто так, а ради собственной выгоды, мы все эгоисты, и если кто-то из-за этого раздражается, то стоит задуматься о том, где проявляется ваша эксплуатация за маской доброжелательности, где неприязнь и лицемерие за попыткой быть хорошим человеком

  • Tanya Кych
   Tanya Кych 21 күн бұрын +4

   Це позиція людини з раціональним поглядом на життя, а здорова психіка це трохи інше. У емпатичних людей теж буває здорова психіка, не путайте грішне з праведним.

 • Sophia Vovk
  Sophia Vovk 6 ай бұрын +5

  Як же я люблю Вас і Ваші подкасти, дякую Спартаку, Жені, Колі та Антону) Починаємо тиждень правильно 💚

 • Ольга Торева
  Ольга Торева 6 ай бұрын +151

  Хай цвете український ютуб! Ви наша підтримка. Сьогоднішні події дуже складно пережити без психологів. Як круто що є такі як ви . Постійно дивлюсь вас, рептілоіда та у моїй голові. Раніше були тільки рашковские канали, аде зараз прям є вибір)

 • Богдан
  Богдан 6 ай бұрын +5

  Крутезний випуск хлопці, величезне спасибі вам за таку чудову працю 🫶🙂

 • Nadiia Shyshko
  Nadiia Shyshko 3 ай бұрын +4

  Євгене, Спартак, щиро дякую за вашу роботу. Ваші відео дуже допомагають підтримувати внутрішню рівновагу в нинішній час!

 • Yuki
  Yuki 5 ай бұрын +3

  Дуже подобаються чіткі позиції Спартака.
  Логічно все пояснює і відповідно до цього легко зрозуміти, що має на увазі людина.))
  Посміялась над моментом з Яріком 😂

 • Іра Мельник
  Іра Мельник 6 ай бұрын +5

  Хлопці, Ви неймовірні, як ковток свіжого повітря, в цій сірій, непередбачуваній реальності (в якій ми з 24.02).. Просто піднімається настрій і виникає бажання Жити.

 • PersonaAlterego
  PersonaAlterego 5 ай бұрын +2

  Степень ответственности по отношению к себе и людям просто невероятная.

 • K'Di
  K'Di 6 ай бұрын +146

  Комент для мами Жені:
  Не переживайте, ми всі розуміємо, що це просто жарти і самі жартуємо :D
  Насправді, чоловічі броманси завжди чудово заходять аудиторії) цим частенько користуються і в серіалах: наприклад, Джої і Чендлер в "Друзях", Холмс і Ватсон, гоблін і жнець в "Токкебі"
  А кількість та наявність фанфіків лише один з показників популярності ;)

  • Ellipsis
   Ellipsis 4 ай бұрын

   @Ol'ha O. ФУМ - фанфіки українською мовою

  • Ol'ha O.
   Ol'ha O. 5 ай бұрын

   @Eva а що це за ресурс?

  • Eva
   Eva 6 ай бұрын +2

   @Ol'ha O. на фумі будуть скоро, 100%)

  • Ol'ha O.
   Ol'ha O. 6 ай бұрын

   @сонечко там тільки про Арестовича😄про хлопців не знайшла

  • сонечко
   сонечко 6 ай бұрын

   @Ol'ha O. на фікбуці певно

 • skk1per
  skk1per 21 күн бұрын

  Опис цілком підходить, ба більше - завдяки подкасту, я впенвено можу сказати, що поступово відкидаю вади і стаю крщаим з кожнем днем. Дякую хлопці за Ваші старання, вони не є даремними🥰

 • Ksenia Boo
  Ksenia Boo 6 ай бұрын +2

  Ви дуже круті! Маю надію коли-небудь відвідати подкаст вживу. Гарного дня та настрою, бо ви завжди нам даруєте его просто своєю присутністю 😉

 • Kizer Oksana
  Kizer Oksana Ай бұрын +1

  Цікаво слухати і чути ваші думки!❤️

 • Alina Koretska
  Alina Koretska 6 ай бұрын +3

  Слухати Спартака українською - любов 🥰

 • Vlada Polyashchenko
  Vlada Polyashchenko 6 ай бұрын +1

  Це дійсно один із кращих випусків🎉 Дякую за вашу роботу, цікаві думки, теми, жарти та час, який ви вкладаєте в подкасти🖤

 • Kateryna
  Kateryna 6 ай бұрын +171

  Було настільки органічно, що я одразу і не помітила, що Спартак говорить українською😌
  Коментар, щоб швидше набрали мільйон, лю вас (може навіть з блю)

 • Наталья Швец Конрад

  Один із найвеселіших випусків 😂 бліновська і Ярік))) слухаю вас, хлопці, із задоволенням ❤

 • Маринка Жила
  Маринка Жила 6 ай бұрын +3

  Дякувати не пере дякувати🤗 Ваш підкаст просто топ .

 • ALONE
  ALONE 6 ай бұрын +3

  Спартак говорит интересные мысли, слушаю вас парни пару месяцев делаете топ контенет, но я сегодня поймал себя на мысле что если бы все люди были как Спартак то людство скорее всего или вымерло или сократилось в раза три.

 • Василиса Шкаруба
  Василиса Шкаруба 18 күн бұрын

  Правильно описали дякую Антону за терпіння на монтування!!🫶

 • Марина Сергіївна

  Я обожнюю ваші випуски ❤
  Антон - Бог монтажу.
  Ваш гумор це щось неймовірне 😂
  Дякую за можливість відпочити слухаючі ваші розмови, насолодитись, посміятись та отримати неймовірну кількість цікавої інформації. Цьом

 • Mariia
  Mariia 6 ай бұрын +90

  Дуже відгукується точка зору Спартака щодо дітей. Я ніколи не думала, що народити - це супер цінно для мене і взагалі лякає, що всі очікують від мене, що я буду народжувати і виховувати когось.
  Ніби: "нуу, нормально, що ти є, але давай роби ще одну людину, бо без цього ти неповноцінна, і для чого ж іще тебе саму народжували".
  Я задумуюсь про сенс свого життя і не бачу його в дітях, як би сильно це не культивувалося в суспільстві.

  • Юлія
   Юлія 4 ай бұрын +2

   Я хочу собі дітей, але теж не бачу в дітях сенс життя. В моїх координатах діти так само важливі як і стосунки з коханою людиною, друзями, батьками.

  • Resident
   Resident 4 ай бұрын +1

   @Oleg Barts Потому что дети - это трудности. Во всем и всегда, а младенцы особенно. Мать или отец отдают все своё время, силы, здоровье(моральное и физическое), чтобы следить за ребёнком до момента, когда он или она пойдут в садик (если вообще их возьмут в этот садик). Смысл жизни трудно найти, именно поэтому необразованные люди рождают детей, которые становятся и этим смыслом на совсем короткое время. Позиция эта конечно хорошая, но не все могут к ней прийти, не все могут умело соединять это.

  • Oleg Barts
   Oleg Barts 4 ай бұрын +2

   А почему вы размышляете о детях как о полном отказе от всего чем вы жили и принятии нового смысла жизни. Проблема очень многих молодых семей в том что люди не имея понимания зачем живут ложат ету ответственность на ребенка делая его "смыслом" жизни. Но пережив пару лет родительства разочаровываются и всё, деткам торба. Намного сильнее выглядит позиция иметь цели и смыслы и ребенка, а не все в одно лепить.

  • Анна Голуб
   Анна Голуб 6 ай бұрын +7

   Точно так само. Я це зрозуміла в 10-му чи 11-му класі, коли по філософії розглядали теорії сенсу життя і одна була саме про це. В той момент це викликало таку відразу, обурення і питання "що за маячня?". В туж мить я зрозуміла, що це не для мене. Зараз 32 і поки нічого не змінилось, подивимось як буде далі.

  • DeusKs
   DeusKs 6 ай бұрын +4

   Дуже розумію... Про це нещодавно був ефір на каналі "Палає"... Дуже болюча тема, особливо для жінок...

 • Igor Zaitsev
  Igor Zaitsev 6 ай бұрын +2

  Дай вам Бог сил делать эти подкасты!

 • Виктория Костыря
  Виктория Костыря 6 ай бұрын +1

  Ну які ж ви класні! Величезне дякую за подкасти🧡

 • Ann Ipanova
  Ann Ipanova 6 ай бұрын +1

  Після того,як почалась війна,в голові з‘явилось так багато зайвих думок,що виникла каша…і лише недавно я випадково натрапила на ваш підкаст…і все стало на свої місця!я так шкодую,що цього не сталося раніше,адже так ясно,зрозуміло і доступно людину ще ніхто так не пояснював!обожнюю вас❤ви надихаєте❤

 • Viktoriia Pavelieva
  Viktoriia Pavelieva Ай бұрын +1

  так много хотелось написать, но! в цело я поддерживаю эту позицию. я сама не умею сопереживать, я не знаю как реагировать на разные подобные ситуации. спросить как человека поддержать и узнать что ему нужно, и сделать это - ок. сидеть рядом, держать его за руку и поддерживать рыданиями - я не смогу. когда мне пытались рассказать о своих бедах и проблемах, я не понимала, как мне вести себя, что спрашивать, давать советы или нет. мне проще вообще не общаться с людьми, или держать их на уровне хороший знакомый, с которым можно обсудить фильм или планы на выходные.

 • Кot Ups
  Кot Ups 6 ай бұрын +23

  Спартак рассказывает про выбор девушки как про суповой набор))): что-то обрежу, что-то выброшу, что-то всё таки оставлю😅Очень смешно!!!
  Да, влюбится как-то, тогда интерсно что и как делать будет)) Он же человек) А люди ошибаются и меняют свои суждения😅

  • Tanya Кych
   Tanya Кych 21 күн бұрын

   Ага) особливо цікаво, як він розповідає, що треба йти від партнера, який хоче тебе змінити, а сам і хоче підігнати свого партнера під себе) думаю, терапевт він хороший і цього достатньо)

  • Wtf
   Wtf 29 күн бұрын +1

   Такие люди не влюбляются. Спартак хорошо высветляет многие темы, но всегда несет плоскую чушь в темах касаемых любви и влюбленности.

 • Ольга Галай`да
  Ольга Галай`да 6 ай бұрын +122

  Мені здається,що люди в житті Спартака-це проекти, в яких він працює з метою їх покращення(програма мінімум-не нашкодь)Дякую за роботу,було цікаво як завжди💜

  • Ольга Галай`да
   Ольга Галай`да 6 ай бұрын +3

   @Drew Woodcarver не комплексуйте тоді🤣😉

  • Drew Woodcarver
   Drew Woodcarver 6 ай бұрын

   Ну тут - завжди серденько від Спартака, можливо якийсь комплекс?!

 • Іра
  Іра 5 ай бұрын

  Дякую, хлопці! Ви робите реально круту і потрібну справу🔥

 • Анна Ковнер
  Анна Ковнер 6 ай бұрын +1

  Окрема подяка Спартаку за озвучені такі раціональні думки. Корисно почути подібне, коли все життя виховуєшся в межах «культу страждань» )

 • Elena Bilenko
  Elena Bilenko 6 ай бұрын +3

  Дякую за якісний український контент. Мені, як дуже імпатичній людині, було дуже тяжко дивитись сьогоднішній випуск

 • Gloomy Banana
  Gloomy Banana 6 ай бұрын +3

  Дякую Євгену та Спартаку за розмову, дякую Антону, що змонтував 👍

 • Mashka Dzimina
  Mashka Dzimina 5 ай бұрын

  Дуже дякую за вашу роботу!!! Ви офігенні❤

 • Тетяна Олійник
  Тетяна Олійник 6 ай бұрын +58

  Хлопці, дякую за те, що ви робите!) Хочу, щоб ви знали, наскільки ваша діяльність важлива для когось) зараз проходжу післяопераційну терапію, дуже болісну і страшну((
  Саме зараз за кілька днів проглянула усі ваші подкасти, вони дуже рятують від пригніченого настрою) обожнюю ваш гумор, це як спілкуватися з хорошими знайомими)) дякую вам)

 • Анастасия Касаткина

  Женя - тримайся! Еволюціоную з вами❤ дякую

 • Nataliya Shutak
  Nataliya Shutak 5 ай бұрын

  Женя - чудовий просто чоловік і людина ❤️теплий і щирий, розумний і привабливий ❤️

 • Alex Akex
  Alex Akex 3 ай бұрын

  Хлопці, ви круті. Ви дуже доповнюєте один одного, і дуже цікаво дивитися кожен ваш випуск. Будь ласка, продовжуйте і надалі знімати такі офігенні підкасти 😉

 • Olena Naida
  Olena Naida 6 ай бұрын +1

  Дякую за дискусію про мову ❤
  Я всі випуски із задоволенням слухаю. Та дуже вдячна за зусилля Спартака.

 • Milana Dzhyhaniia
  Milana Dzhyhaniia 6 ай бұрын +29

  Я так рада, що у вас збільшується кількість підписників)))
  І я рада за Спартака, бо вчора він сказав, що йому вже легше говорити українською 💙💛
  Дякую за вашу роботу))(

  • Nicoletta
   Nicoletta 6 ай бұрын

   Вони прийшли і чекають на камінгаут від Спартака😂

 • Ирина Никитина
  Ирина Никитина 6 ай бұрын +5

  Ще настільки занудних людей,як Спартак не бачила ще.Дуже занудно все перекручує(( Нема в житті ні емоцій,нічого...Дуже багато пунктів щодо дівчини,скоріше і правда залишиться один. І Спартак дуже нагадує мені абьюзера...Дякую Жені за випуск,витащів)))

 • Лілія Гриник
  Лілія Гриник 3 ай бұрын

  Спартак, Женя, ну і звісно, Антон, дякую вам за ці всі випуски! В кожному піднімаються завжди дуже цікаві теми, про які просто так не задумуєшся, а після перегляду не лише дізнаєшся багато корисної інформації, а й можна зробити для себе ще багато висновків)
  Ваша праця і старання не даремні, тому дякую, що робите наше життя кращим і значно цікавішим 🤗

 • йоггіслав
  йоггіслав 6 ай бұрын +2

  я сам записую подкаст і через це часто слухаю і дивлюсь такого роду контет, тому дуже не очікував, що буду прям з цікавістю слухати ваші розмови, дуже подобається мені, дякую за гідний контент!

 • Катерина Ковальчук

  Відео неймовірне❤ Мрію щоб ваш канал розкрутився і набрав мільйони переглядів. Ідея про тарологів і нумерологів- топова ідея на майбутнє👍

 • Анастасія Мазурик

  Це найкращий випуск з усіх, що я бачила. Були неймовірно комічні моменти😁Дякую😍

 • Nazarius F
  Nazarius F 6 ай бұрын +44

  На моменті "можна запустити марафон деруновича" я пішов ставити лайк, це геніально😂❤️

 • Olya Frolova
  Olya Frolova 6 ай бұрын

  Это как всегда и весело и вдумчиво и залипательно🙂🤙🏻

 • Viktoriia Bezsynnia
  Viktoriia Bezsynnia 2 ай бұрын

  Так весело та пізнавально виглядає те як Женя задає Спартаку питання про його можливі стосунки з теоретичною дівчиною, і коли розповідає як відбувається у звичайних людей! Ви - такі круті ❤ якби був перед випуск "Холостяка", то він би виглядав приблизно так 😁

 • TheMarsChannel
  TheMarsChannel 5 ай бұрын +3

  Спартак, у вас дуже "сильна" позиція стосовно смерті, а-ля піти на "останній бій" в solo.
  Дякую хлопці за змістовну розмову.

 • Марта Гаврилів
  Марта Гаврилів 6 ай бұрын

  я переглянула цей неймовірний подкаст,тепер мені є над чим подумати і щось можливо навіть потрібно переосмислити. Дякую за такий якісний контент❤️

 • Successfull Man
  Successfull Man 6 ай бұрын

  Дякую за такий хороший і корисний контент!!!
  Спакртак: цікаво спостерігати за його поведінкою та особливостями характеру, настільки інтелектуально-раціональна людина, що реально хочетьстья сприймати та переварювати іформацію яку він видає.
  Женя: цікави, кумедний хлопець, який в спілкуванні зі Спвртаком з кожним випуском переходить на новий рівень мислення при цьому залишається у своєму репертуарі, приємний на сприйняття.
  Це круто продовжуйте в цьому ж дусі!

 • Марина Романюта
  Марина Романюта 6 ай бұрын +60

  те відчуття, коли чекаєш подкаст, а він хоп і 4 сек тому завантажений!😍

  • Serg Manka
   Serg Manka 6 ай бұрын +4

   Відкривав ютуб з думкою а раптом ні, а тут бац і як вже година, кожні 3 дні, ми підсіли на них)

 • Vereya Руда
  Vereya Руда 6 ай бұрын +1

  познайомилася з вашим подкастом, завжди дивлюся з безмежною цікавістью. Хлопці, ви неймовірні!

 • KseniA ImmortaL
  KseniA ImmortaL 5 ай бұрын

  Ви- неймовірно чудові. Дякую за стабільність і різні позитивні викиди у кров😚

 • Марія Курілюк
  Марія Курілюк 6 ай бұрын

  Котики ви неймовірні. Дякую за чудову роботу, слухати вас окреме задоволення

 • Євгенія Бойченко
  Євгенія Бойченко 6 ай бұрын +1

  Яка я щаслива, що знайшла вчора один з ваших підкастів... Спартак, то любов😍🥺

 • Svitlana Frick
  Svitlana Frick 6 ай бұрын +1

  + за ставлення до відносин під час смертельних захворювань!) Людина приходить сама, і йде сама......Так спокійно і розумно відноситися до смерті - це левел просвітленого монаха. Браво, Спартак! Самий найвищий левел емпатії, це не приносити страждання іншим! Прийшов сам, пішов сам. Вперше чую, щоб людина ставилась до смерті, і відносин так само як я. Позитивно здивована

 • Дядя Смоллетт
  Дядя Смоллетт 6 ай бұрын +53

  Все-таки насчет "выберу себя" я должен сказать. Есть люди, которые ощущают долг помочь близкому человеку и не оставить его. И это не в смысле как груз, хотя это и нелегко, это в смысле как оправданность жизни, часть ее смысла, осуществление справедливости. Это НОРМАЛЬНАЯ социальная реакция утверждения в группе модели поведения, которая подстрахует и тебя самого, если уж хотите про цинизм. Ты сам НИКОГДА не будешь одинаково хорошо готов справиться со всеми вызовами, поэтому альтруистическая модель отлично работает в группах постоянного состава ака семья-клан. Это уж не говоря о том, что все, что человек сделал исключительно для себя одного, обнулится в ценности с его смертью, что как-то убивает ощущение осмысленности жизни и может вести к неврозам и тп, кмк. Жить, меняя окружение к лучшему для других не ошибка.
  Это я к тому, что модель поведения Спартака в подобных ситуациях не единственно правильная и вести себя противоположным образом нормально. Не надо себя переламывать, если ведете себя альтруистично, только проследите, что ведете себя альтруистично с альтруистами, которые с вами надолго.

  • Ежен
   Ежен 6 ай бұрын +2

   Пишет Тина.
   Идеально сказано!
   У каждого человека свои ценности. И тут действительно важно для длительных отношений, чтобы эти ценности совпадали💞💞💞

 • kiddoooo
  kiddoooo 6 ай бұрын +1

  Обожнюю вас хлопці! Ви морально мене рятуєте! Дякую за вашу роботу🫡

 • Марія Малиха
  Марія Малиха 6 ай бұрын

  Мабуть, останні шість років життя я часто, будучи в стані пошуку відповідей на багато питань, звертаюсь до психології. Крім скептицизму, ніякого післясмаку не лишалось. Але це до ваших подкастів. Дуже круто! Дивлюсь з нотатником) дякую!

 • Inna Nemerovets
  Inna Nemerovets 5 ай бұрын

  Суперський випуск. Було цікаво послухати різні думки, щодо згаданих тем.
  P.S. я така рада, що на українському ютубі є якісні відео

 • Constance Lyllefine
  Constance Lyllefine 6 ай бұрын

  Дякую за випуск! Особливо сподобалася частина про дітей, згодна з усім, що було сказано. Успіхів❤

 • Юлька Щаслива
  Юлька Щаслива 4 ай бұрын

  Як же мені подобаються ваші випуски, мед для вух та інформація для розумів🥰

 • Tetiana Antonchenko
  Tetiana Antonchenko 6 ай бұрын +57

  Дякую за випуск.🤩
  Антон, давай більше своїх комментарів, ти вже давно став третім ведучим.😉
  Про опис глядача було ну дуже очевидно, наче гороскоп почитала.
  Я теж більше люблю квартири, але де логіка Спартака? "Люблю квартири, бо відчуваю, що поряд є люди. Але помирати буду в самоті в тій самій квартирі".
  Також "моя дівчина не повинна мати генетичні вади, але дітей народжувати не хочу". Тоді яка різниця, якщо генофонд все одно не передавати?
  Думаю ідеальна дівчина Спартака йому відмовить, тому що тупо не захоче підлаштовуватись під нього.
  Про дітей, це той випадок, коли не зрозуміешь поки не спробуешь сам, як борщ з ромашком.

  • SHEF MAST
   SHEF MAST 6 ай бұрын +7

   Якби могла, поставила б Вам 100 лайків.

 • Zlata Pedan
  Zlata Pedan 6 ай бұрын

  Нарешті я знайшла рідні душі, дякую вам за те, що ви робите, правда життя в кожному реченні! Я люблю слухати якісь цікаві подкасти під час тренування, але ж ваші не можна, бо я просто ржу постійно, розумію що можу травмуватися просто.Тому тепер знаходжу час на кардіо більше, може іще і підсохну трохи)))

 • Александр Черненко

  Почав дивитись ваші підкасти, це вже другий. Дуже якісно і професійно, ще й з таким почуттям гумору! 10/10
  Українька топ!

 • Оксана Марченко
  Оксана Марченко 6 ай бұрын

  Були жарти,над якими я сміялась до сліз, і не всі вони від Жені😁. Дякую за гарний настрій

 • Полина
  Полина 5 ай бұрын

  Дякую, за неймовірний контент і ваші зусилля, які ви доклали для його реалізації