Tap to unmute

RUKJE, Sherim me KURAN nga: stresi, mesyshi, magjia, veset e keqija

Бөлісу
Ендіру
 • Жарияланды 2021 ж. 14 Нау.

Пікірлер • 1 026

 • stela_vlore
  stela_vlore  Жыл бұрын +417

  kushe me urone mirseardhne ne fejn islame kam vetm 7 dite sote falederoj te hallaun qe me beri te mundur te vazhdoj rrugn e ti ami 🙏🙏🙏🙏🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲

 • Me contro Lei
  Me contro Lei  Жыл бұрын +41

  O zoti im sheroma çunin e çunit me kete kuran si e ke udhezue se shpresat vetem te ti i kemi amin o zot

 • Julia Pacuku
  Julia Pacuku  Жыл бұрын +117

  Kur e degjoj ket lutje me qetesohet zemra mendja shpirti .
  Ju falënderoj pa mase 🥰

 • Driton Mecinaj
  Driton Mecinaj 6 ай бұрын +8

  MashAllah MashAllah
  Sa her e ndegjoj ket dua me qetsohet shpirti 🙏🙏🙏

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj  Жыл бұрын +32

  'Qofsh me jet te gjat i nderuar hoxh Adem Ramadani te ndigjoj me deshir me qetson shum ky recitim dhasht i madhi zot qe kto lutje tju sherojn shpirtin te gjith atyre qe kan nevoj.Ke nje zee te magjishem te dhasht zoti tmira.🤲🤲🤲🤲

  • Ajmone Lapi
   Ajmone Lapi 3 ай бұрын

   Nje ilahi qe na qetson zemrat nje ze qe te heq te keqiat i falenderohem zotit qe me mundesoi ta lexoj te gjith kuranin e Me plotesoi shum deshira

 • Esmir Susuri
  Esmir Susuri Ай бұрын +1

  Allahu ju shpërbleft me gjithë të mirat e kësaj bote Amin 🙏🙏🙏

 • Fakete Kabashaj
  Fakete Kabashaj  Жыл бұрын +25

  Qetsim i shpirtit bre o Allah kush ka brenga e merzi larojav tanve njashtu edhe mu ma largon stresin O i madhi Allah

 • Kristi Nako
  Kristi Nako  Жыл бұрын +28

  Ju falenderoj ne emer tim te familjes dhe gjithe njerezis o njeri i mire i gjithesis lutjet e tua u befshin sherim dhe lehtesim per mua dhe per gjithe atyre njerzve qe kerkojne shendet Amin te falenderoj shume ❤❤❤❤❤❤

 • Ermira Zeqiri
  Ermira Zeqiri  Жыл бұрын +66

  Na sherohet shpirti kur degjojm fjalet e Allahut qe i kendon aq bukur Zoti te bekoft me gjith familje respekte☝☝☝

  • Alea Zeqiri
   Alea Zeqiri 3 ай бұрын

   A Je ermira

  • ola ola
   ola ola 11 ай бұрын

   00

  • endrit abduli
   endrit abduli  Жыл бұрын

   @Zoje Stafasani amin

  • Zoje Stafasani
   Zoje Stafasani  Жыл бұрын +1

   allahu ju shperbleft ju dhe cdo mysliman qe nigjon ket sure🤲🤲

 • Xhilda Bilali
  Xhilda Bilali  Жыл бұрын +22

  MashaAllah MashaAllah MashaAllah
  Te gjitha i kendon ne persosmeri..por En-Nasi eshte ai qe me leshon ne tok..
  MashaAllah o insan i Hajrit..Allahu te dhasht Firdeusin

  • Xhilda Bilali
   Xhilda Bilali 6 ай бұрын

   @bashkim Mucmata Amin We ijake

  • bashkim Mucmata
   bashkim Mucmata 6 ай бұрын +1

   O zot te lutem na bën te gjithve musliman te devotshem dhe besimmtar sa më te mir na jjep dije o zoot imadh ne shto besimin o zot ynë na jjep te gjithve shendet e mirsi🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • alketa gjyla
  alketa gjyla  Жыл бұрын +39

  Amin o zot.zoti na mbroft nga cdo gje .dhe na sjellte mbarsi e harmoni ne familje🙏

 • Sabiha Serdani
  Sabiha Serdani Ай бұрын +3

  Goja te lumt rezitim madheshtor …Zoti ju shperbleft 😊

 • Pranvera Hasa
  Pranvera Hasa  Жыл бұрын +20

  O Zot me ruaj familjen djalin, vajzen 🙏🙏🙏🙏🙏

 • Kozeta Benga
  Kozeta Benga  Жыл бұрын +25

  O Allah vetem Ti ben mrekulli na mbro e na ruaj nga te ligat Te lutem me shero mua vetem ti je sheruesi me i Madhi nuk ka tjeter pos teje me fal mua se ti e don faljen na largo te ligat e njerzit me smire e ziliqare na i mbaj larg familjes i Madhi Zot tek ti shpresojme e besojme Inshallah AMIN JARABILALEMIN

 • Perparime M
  Perparime M 3 ай бұрын +4

  Kur E Ddeghoj kete sure me me qetsohet zemra qe i kendon Kaq bukur Allahut soti ta shperbleft me Xenet🤲🏽🙏💚

 • Nadire Nasto
  Nadire Nasto Ай бұрын +1

  Kur dëgjoj këtë lutje më qetëson shpirtin Amin 🤲🤲🙏🙏🙏

 • Bardha
  Bardha  Жыл бұрын +23

  O Allah kerkoj faljen tende per cdo gje qe kam ber te lutem me udhzo ne rrrug te drejt ne rrugen e atyre qe i begatove me te mira Amin..

 • Azer Ajazaj
  Azer Ajazaj 4 ай бұрын +3

  Elhamdulilah 🤲❤️

 • Vali Dika
  Vali Dika  Жыл бұрын +87

  O zot na i largo të këqiat mi ruaj burrin dhe fëmijët jepu shëndet dhe mbarësi Amin

 • Oli
  Oli  Жыл бұрын +19

  Të falenderojmë dhe të jemi shumë mirënjohës O Zot i madh!I plotfuqishmi dhe i patjetërsueshmi.Ti që lu Qiell dhe Tokë.🙏🙏🙏

 • Giovanni Luca
  Giovanni Luca 2 ай бұрын

  I Madhi *Doctor Agogo* me sorprendió por salvar el matrimonio de mis padres en 24 orë , todas las actividades laborales las realiza Facebook 💚💯

 • Vildana Doçi
  Vildana Doçi  Жыл бұрын +103

  Zoti i shtofte njerezit me talent dhe dhe paçim sa me shume njerez te devotshem te tille si Adem Ramadani!!

  • Blocked channel
   Blocked channel 6 ай бұрын

   &

  • Esmeraldi Shembilko
   Esmeraldi Shembilko  Жыл бұрын

   AMIN

  • Sevdije Gashi
   Sevdije Gashi  Жыл бұрын

   O allah na largo te keqen e me jep sukses e e me jep jet o zot ty pote lutna te mose me sporovo me sprova te renda o zoti i madh ti je i vetim qe na jep sukses e sherim andaj te lutem te mejepesh sherim e ti mi largish te jeq nga trupi im ami 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  • Florentina Maksutaj
   Florentina Maksutaj  Жыл бұрын

   1mg

  • Nora Nora
   Nora Nora  Жыл бұрын +2

   O zot me mbro ti nga cdo gje Amin o zot mjep qetsi e durim na i largo cdo gja Amin 🙏🙏🙏🙏❤

 • Mobi Shop
  Mobi Shop  Жыл бұрын +26

  Shpetim paqum prej Allahut dhe mbrojtje me udhezim te Kuranit

 • Shqipe Cinaj
  Shqipe Cinaj  Жыл бұрын +38

  Zpti na ruajt nga te keqiat ishkaterroft at a qe bejne keq amin

 • Esmeralda Petrela
  Esmeralda Petrela  Жыл бұрын +6

  O ALLAH na ruaj nga cdo e keqe na jep shende 🤲🤲🤲🤲

 • Liseta Berisha
  Liseta Berisha  Жыл бұрын +25

  Masha'Allah Elhamdulilah Allahu i Lartësuar të shpërbleftë Allahumme Amin ja Rabi ☝️🤲🤲🤲💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚

  • Titi Riti
   Titi Riti  Жыл бұрын +1

   Allahu te shperbleft najqeteson zemrat meket ze allah naruj nga gjdo ekeqe naudhzo allah ne rug te drejt edhe femijet miruaj nga gjdo ekeqe 🤲🤲🤲🤲

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli  Жыл бұрын +11

  O Zot ty Te kofshim fal 🤲🏻o Zot Falum mua prind e mi motra e vllazni farefisin pasardhsit e mi e gjithë Alemin Jarabi❤️❤️🤍🤍🤍❤️❤️🤍🤍🤍❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
  Elhamdulilah

  • Sadete Lamaj
   Sadete Lamaj 9 ай бұрын

   O zot i gjithsis sa her që dëgjoj këtë sure qaj e falënderoj zotin pa mas amin🙏🙏❤

 • Mobi Shop
  Mobi Shop  Жыл бұрын +36

  Nje ze i mrekullueshem Allahu te shperbleft Amin

 • Rudina Musai
  Rudina Musai  Жыл бұрын +36

  Marshallah Marshallah na kenaqe me zerin e bukur qe degjojme ne keto momente Allahu eshte i madh dhe i sherueshem per shendetin ton Flm♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋🌷🌷🌷☝️

 • Valbona Spaho
  Valbona Spaho  Жыл бұрын +9

  Allahu te rujte nga cdo e keqe na knaqe me kete rrecitim qe te futet drejt e ne shpirt sa lotet dalin vet pa i kontrollu .o allah faleminderit qe ekziston hoxhe 🤲🤲🤲🤲🤲

 • Selvie Lakna
  Selvie Lakna  Жыл бұрын +37

  Allahu ta dhasht shperblim gjenetin e neve na i largoft te kqijat amin

 • Sania Nanaj
  Sania Nanaj  Жыл бұрын +28

  Allah na mbro nga çdo gjë e keqe dhe na i lehtëso vështirësitë në jetë . Zoti ta shpërbleftë🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Enver Shtojnaj
  Enver Shtojnaj  Жыл бұрын +15

  Allahu te shperblefte me te mirat e Tij i nderuar dhe neve na ushezofte ne rruge te hajrit yarabi!! Allahu Akbar!!

 • Asharije Avdiji
  Asharije Avdiji  Жыл бұрын +9

  ZOTI na qetesoft me Lutjet AMIN

 • P M
  P M  Жыл бұрын +13

  Allahi i ruajt te gjith muslimanet nga qdo e keqe dhe nga qdo ligshti e lig dhe e keqe
  AMIN ALLAH MBRONA DHE DREJTONA NE RRUGEN TENDE

 • Enxhi Korra
  Enxhi Korra  Жыл бұрын +7

  O zot na ruaj nga cdo e keqe ti je me I madhi dhe meshirplot ....Amin☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • alesia_Leka
  alesia_Leka  Жыл бұрын +5

  Zoti na ruajt mua burrin dhe 2 femijet e mi e gjithe njerzit qe jane ne rrugen e drejt te Allahut. Amin🤲🙏

 • Adonisxhemajli
  Adonisxhemajli  Жыл бұрын +14

  o Allah ma ruaj burrin dhe femijet e mi na largo nga ata qe sna duan te miren Amin

 • klea Dollani
  klea Dollani  Жыл бұрын +11

  Zoti ta shperbleft me kete ze kaq te bukur na qecon zemer dhe shpirtin 🙏🙏🙏

 • Mobi Shop
  Mobi Shop  Жыл бұрын +9

  Elhamdulilah Allahu na sheroft dhe na qetsoft zemrat dhe mendjen tone

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi  Жыл бұрын +16

  Allahi te shperbleft me tmira 🤲🤲

 • Adriana Mehmeti
  Adriana Mehmeti  Жыл бұрын +9

  Allahu te shperblefte..nder cdo lutje..e meshire..qe na qeteson shpirtin..nga cdo..ligesi e brenge ne trishtim..Allahu Amin inshallah 🙏😊❤☺🤲☝🙏

 • Ram Rata
  Ram Rata  Жыл бұрын +10

  Allahu na ruajt dhe na ndihmonte në qdo hap te jetes mar e mir

 • Hey 🌜🌛
  Hey 🌜🌛  Жыл бұрын +6

  💖Allahi na udhzoft ne rugen e drejt amin inshallah 💖

 • Zamirazykaj Zamirazykaj
  Zamirazykaj Zamirazykaj  Жыл бұрын +4

  Amin o Zot na ruaj nga cdo rrezik 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏

 • mirela
  mirela 7 ай бұрын +6

  Allah na mbro nga cdo e keqe ne kete dynja 🤲 me bej nje njeri te ndershem e te mir ne jet me mbro nga cdo gje e keqe ne kete bor dhe boten tjeter zot i madh na i fal gabimet Amin🤲🤲🤲😀

 • Klaudia
  Klaudia  Жыл бұрын +6

  Te dua o zot im🤲🙏

 • Elda Cyci
  Elda Cyci  Жыл бұрын +16

  O zote shpresat tek ty 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Neritan Sulejmani
   Neritan Sulejmani 8 ай бұрын

   Allahu ju bekoft me te mirat e tij Amin 🤲🤲🤲🤲🤲

  • amine Sallja
   amine Sallja  Жыл бұрын +1

   O zot je mo i madhi

 • Kujtim B
  Kujtim B  Жыл бұрын +5

  Allahu te shperbleft me xhenetin fireus🤲

 • Razie Ametaj
  Razie Ametaj 5 күн бұрын

  O zote na shero ku kemi dhimbje na qetso Amin Amin Amin❤❤❤❤

 • Zyhrije Qelaj
  Zyhrije Qelaj  Жыл бұрын +34

  Allahun me e falënderuar qe te ka udhzue e kurani bukur me e kendue e zemra njerëzve me ja qetsue me fjalët e Krijusit duke i ndegjue Zoti ju dhuron te mirat e Tij te pa kufizime ne ketë jet edhe ne jetën e perjetshme

 • Merjeme Shini
  Merjeme Shini  Жыл бұрын +15

  Mashalla zoti ju shperbleft me te Mira ne ket bote e nahiret
  Shum shum bukur ju lumte goja

 • ema kime
  ema kime  Жыл бұрын +7

  amin o zot na ndimo nga cdo e keqe

 • Shtator Tetor
  Shtator Tetor  Жыл бұрын +27

  O zot ma ruj fmin mja bje gojen sa ma shpejt se nga nierzit e lig mka ngel fmia mrapa🙏😔🙏😔🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤ marshalla marshalla zeni jot ubaft nime e familjes time🙏🙏❤❤ o zot shnoshi ata nierz qe kan nevoj per ty amin😔🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏

  • sonia balla
   sonia balla 4 ай бұрын

   @Florenta Haxhijaj ❤❤❤😊😆

  • sonia balla
   sonia balla 4 ай бұрын

   Sfalenderimi i ramon o zot te lutjet ma shero vllain se e kam shum semune se dua shum vetem ke ti gjej shero te falenderoj tu amin amin amin e

  • Florenta Haxhijaj
   Florenta Haxhijaj  Жыл бұрын

   O
   Zoti i
   Madh potelutem mezemer eme shpirt teme sherohet nana
   Sulltane nanushi jemmm we zemra te naknaqet ti uroij sherimmmm te shpeij dhejet te gjate ete lumtur
   Amin
   Amin
   Amin o
   Zotii i
   Madh🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼💚💚💚💚💚💚💚❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Dava Preci
  Dava Preci  Жыл бұрын +22

  Mashalla.zoti.te.rujt.me.gjith.familje.rrjellshem.qart.thenjet.e.sures.inshalla.

 • Dava Preci
  Dava Preci  Жыл бұрын +21

  Zoti.te.rujt.per.kte.ze.te.bukur.qzoti.ta
  Ka.dhuru.mashalla.lina.

 • afroviti papa
  afroviti papa  Жыл бұрын +7

  O Ahlla te falenderoj me jep shendet femijeve shpresen tek ju ekam o Ahlla 🙏

  • Gerti
   Gerti  Жыл бұрын

   Iói

 • Beca Beca
  Beca Beca  Жыл бұрын +14

  Fuqia jote ska kufi o ALLAH na mbro nga çdo e keqe 🕋🤲🤲🤲🤲🤲Çdo sure perl ne vete o i perjetshem o i madheruar o i lartesuar e gjith 🌏eshte ne doren tende te gjitha falenderimet ty te takojn o ALLAH ☝🏻🕋🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Aleks Bekshiu
  Aleks Bekshiu  Жыл бұрын +8

  O zot na mbro nga cdo gje e keq paqe miresi ne pune dhe neshtepi amin

 • Zarife Rafuna
  Zarife Rafuna  Жыл бұрын +8

  Asht imadhi Allah qe ju ndimon te xhithve njerzit e jo une Amin veq ndexhone me zemer kuranin flm

 • Hajrije Dervishi
  Hajrije Dervishi 8 ай бұрын +12

  Kush Don qetsim të shpirtit të dëgjojmë kto Ilahi Allah runaj nga qdo ekeqe mua burrin fëmijët Emi dhe gjith familjen Amin

 • Kosovo🇽🇰
  Kosovo🇽🇰 Ай бұрын

  Elhamdulila qe e kena kete ilahi Amin 🕋🤲🤲🤲🤲

 • Shyhrete Fejzullahu
  Shyhrete Fejzullahu  Жыл бұрын +3

  O Allahu i gjithsis ti je i but ti fal shum ti je i plotfuqishem dhe me fal dhe mua vetem ti e din mas miri me fal mua dhe me sheron🤲🤲🤲

 • Zaim Nuzi
  Zaim Nuzi  Жыл бұрын +12

  O te lumt goja vetem ti kur te degjoj ma kenaq shpirtin Allahu te te shperblefte .

 • Sabiha Serdani
  Sabiha Serdani 26 күн бұрын

  O Zot i madhi po sa shum i perngjan zerrit Te Djalit. Tim ❤❤❤❤Allahu ju ruaj nga qdo e keqe femite e Te gjitha nena por edhe te mi mos mi harro 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻Amin

 • Belkisa Alibejsi
  Belkisa Alibejsi  Жыл бұрын +8

  Mashallah Zoti te ruajt dhe te shperbleft Allahu te dhente gjith te mirat e kesaj bote dhe te botes tjeter Amin

 • Ganimete Pepa
  Ganimete Pepa  Жыл бұрын +3

  Allah na mbro nga shejtani dhe nga te keqet . Amin🙏🙏

 • Ramize Alidema
  Ramize Alidema 26 күн бұрын

  O allah runa prej q do t keqes O allah ti na mbron ti na qetson zemrat o allah ti na bekon e mi run evlad mie t gjithve ku do jan Amin

 • Blerina Hunda
  Blerina Hunda  Жыл бұрын +12

  Na sherohet shpirti kur degjojm fjalet e Allahut dhe qe degjojm zerin tende te bukur Zoti te bekoft me gjith familje 🙏

 • Franceska Plaku
  Franceska Plaku 3 ай бұрын +4

  Te lutem ty ,krijusi jon dhe i gjithesis.
  Zoti yne i madherishem dhe i plote fuqishem
  Te lutem na e largo te keqen mua,familjes time dhe njerzit qe un kam per zemer. Te lutem na udhezo dhe broji dhe femijet e mi nga e keqja
  Amen 🙏🏻🤲🏻🤲🏻
  Elhamdulilah per gjithcka 🤲🏻

 • Merita Paci
  Merita Paci  Жыл бұрын +7

  ❤❤❤DUAJE ALLAHUN ME SHUM SE GJITHQKA SE VETEM ALLAH DIN ZGJIDHJE PER GJITHCKA NE KETE BOT AMI ❤❤❤

 • Selvie Lakna
  Selvie Lakna  Жыл бұрын +5

  o Allah runa prej shertit te shejtanit Amin

 • Lela Mziu
  Lela Mziu  Жыл бұрын +4

  Elhamdurila kur ket lutje
  me qetesohet shpirti🙏🙏🙏💖💖💖

 • Helen thomas
  Helen thomas 7 ай бұрын +6

  Unë me të vërtetë dua t'ju them një falënderim shumë të madh të gjithëve që dëshmuat punën e shkëlqyer të *Dr Ase coven* …

 • Shefki Ibrahimi
  Shefki Ibrahimi  Жыл бұрын +6

  Ze i mrekullueshem zemrat po na pushon,shpirtin po na i knaq

 • Fatih Dauti
  Fatih Dauti  Жыл бұрын +6

  ZOTITE SHPRBLEFT O ADEM RAMADANI PER KET RUKJE TE BUKUR ELHAMDURILAH O ALLAH

 • Dua Pirraku
  Dua Pirraku  Жыл бұрын +5

  Allahu na udhzoft ne rrug te drejt inshAllah 🤲🤲🕋

 • Florida Fejzaj
  Florida Fejzaj  Жыл бұрын +13

  ELHAMDULILAH Allahu na shtofte besimin ne rrugen e Allahut

 • Zaim Nuzi
  Zaim Nuzi  Жыл бұрын +5

  Te lumt goja se vetem ti kur te dgjoj me qetsoht shpirti dhe zemra

 • Miicereme Memeti
  Miicereme Memeti 11 ай бұрын +3

  O Allah me ndihmo o Zot qe te me largohet msyshi nga une njashtu magjia e zez stresi veset e kqia ankthi depresioni edhe shqetsimi per gjum

 • Diana Cami
  Diana Cami  Жыл бұрын +22

  O zot ndihmona në çdo hap të jetës, me fëmij dhe me pasuri

 • Sadete Sshiku
  Sadete Sshiku  Жыл бұрын +4

  Zoti te shperbleft me xhenetin Firadez per Keto sure te bukura na qetesohn

 • Elona Ruci
  Elona Ruci  Жыл бұрын +8

  Allahu te ruajt ❤️❤️❤️

 • Zarife Rafuna
  Zarife Rafuna  Жыл бұрын +3

  Amin me emrin te allahut xhelushanu hu qe najke dhan kto te mira ena largon kto te kqija shum nke dhan e pak ke mar ti je nja qe na mbron e qka do ban o alla 🤲🤲🕋🕋

 • marsida hyko
  marsida hyko  Жыл бұрын +8

  O allah me largo te keqen
  Njerzit dashakeq nga jeta ime
  Allah me leteso dhimbjen qe kam ne trrup
  Me largo semundjen e djalit 🤲🥺qe me vuan prej7vitesh mja lehteso o allah nga kjo semundje qe e ka zaptuar engjellin tim 🤲🤲🤲🤲

  • Ina Qerosi
   Ina Qerosi 7 ай бұрын

   Sa keq me vjen ky komento me goditi shum e dashur mos u merzit me ndihmen e zotit te meshirshem e fuqiplote cdo gjo do te kaloje 💖i uroj djalit sherim sa me te shpejte 💖

  • Merita Trepca
   Merita Trepca 7 ай бұрын

   Amin Allahu e sheroft Qdo te semur 🤲🤲

 • Abdulla Noka
  Abdulla Noka 11 ай бұрын +2

  O zot na ruj nga cdo gje e keqe familjen time e zoti na plocofsh deshyrat tona o zot 🙏🙏🙏

 • Vjollca Rexha
  Vjollca Rexha 8 ай бұрын +2

  O Zot i plotfuqishm, krijusi yne dhe i gjithèsisè ma largo stresin, veset e kqija, me jep durim, qetesi shpirtrore, me ruaj femijet nga qdo e keqe me ruaj mua dhe burin Amin o i madhi Zot!

 • Zarife Rafuna
  Zarife Rafuna  Жыл бұрын +3

  Allahu ja pranovt xhdo fjal qe thoni nga zemra e shpirti Amin veq per te mir na shero naj hek xhdo te keq e stres depression merzi elhamdurila 🕋🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲⚛⚛⚛⚛🙏🙏🙏

 • Zylkë Ibrahimi
  Zylkë Ibrahimi 5 ай бұрын +2

  O zot me ndihmo djalin ti largohet stresi dhe drejtoje ti o zot në rrugën tënde amin

 • sori korca
  sori korca 9 ай бұрын +1

  O allah na mbro nga cdo gje e keqe nga cdo mendim negativ dhe nga cdo ves i keq🤲🤲

 • Sh i
  Sh i  Жыл бұрын +23

  Mashallah Mashallah Mashallah, Allahu ta shtoft edhe me teper dijonin inshallah

  • daniele___78
   daniele___78 8 ай бұрын

   Traduçi albanese mashalla amen 👎

 • sevjo sevi
  sevjo sevi  Жыл бұрын +4

  O Zote na largo te keqijat qe kemi ,na mbro nga e keqja

 • Florentina Bugari
  Florentina Bugari  Жыл бұрын +3

  Zoti te shpebleft ket dua qe pe kendon mashaAllah zemra pomqetsoet 🙏

 • Pranvera Hasa
  Pranvera Hasa  Жыл бұрын +7

  Te lumte goja ,qofshim me zotin🤲🤲🤲

 • AFRONA REXHA
  AFRONA REXHA  Жыл бұрын +6

  Masha All-llah. Zoti na meshiroftë insha All-llah

 • Soni Jarua
  Soni Jarua  Жыл бұрын +15

  AMIN O ALLAHU IM I MADH 🤲🤲🤲

  • daniele___78
   daniele___78 8 ай бұрын

   Traduçi albanese amen 👎.

 • Suzana Lurdhi
  Suzana Lurdhi  Жыл бұрын +5

  Amin o Zot Madhe🤲🤲🤲☝

 • bosi bosi
  bosi bosi  Жыл бұрын +6

  Te lutem o i madhi Zot sheroi qe nga ky moment gjith te semuret te sprovuar Amin Amin Amin Elhamdulilah. inshaAlla Zoti na ruajt nga gjo rrezik Amin Zoti eshte nje e bon mrekulli flm respekte .

 • Bejtullah Ismaili
  Bejtullah Ismaili 9 ай бұрын +2

  Rukja me te Everetet mua mbesen vetem qajke kur ja lishova vjelli she u lirua🤲🤲🤲❤❤

 • U F
  U F  Жыл бұрын +7

  O Allah ma mbron grujen dhe femijet dhe familiet amin amin allahu i madh ☝️♥️